REKLAMNÉ - reklamný fotograf Žilina

Vytvorím pre vás originálne fotografie, ktoré môžete využiť pre svoju reklamnú kampaň - v časopisoch, reklamných katalógoch, na plagátoch, banneroch, billboardoch alebo iných reklamných materiáloch. Mám rád výzvy, ktoré ma nútia posúvať hranicu bežnej a zaužívanej fotografickej tvorby.
Či už ide o veľkú reklamnú kampaň alebo o jednoduchú printovú reklamu, zabezpečím vám kompletný servis od návrhu, cez fotografickú a grafickú tvorbu, až po finálnu realizáciu.
Spolupracujem s profesionálmi z rôznych oblasti marketingu, grafiky a tlače.

ARCHITEKTÚRA - fotograf architekúry

Zameriavam sa na fotografiu interiérovej a exteriérovej architektúry - komerčné priestory, polyfunkčné objekty a budovy, hotelové komplexy, penzióny, rodinné domy a byty. 

∙ fotografovanie interiérov a exteriérov
∙ aranžované fotografie a umelecké detaily
∙ biznis portréty
∙ postprodukcia a finalizácia - tlač

Každému klientovi ponúkam individuálny prístup (osobné stretnutie u vás) a profesionálne riešenie požiadaviek. V prípade záujmu o moje služby vám pripravím cenovú ponuku s rôznymi možnosťami realizácie, zohľadňujúcu vašu predstavu, použitie fotografií a v neposlednom rade rozpočet.

UMELECKÝ PORTRÉT - portrétny fotograf Žilina

Pri tvorbe portrétov kladiem dôraz na Vašu jedinečnosť a prirodzenosť. Môže pritom ísť o súkromné fotky, biznis fotky zamestnancov a vedenia firiem, umelecky spracované portréty, skupinové portréty alebo fotenie na kampane či inú prezentáciu. Portrétne fotenie sa môže uskutočniť v ateliéri alebo v inom vami vybranom prostredí. Pri biznis portrétoch napríklad na mieste, kde pracujete. Viem, že príjemná atmosféra pri fotení je dôležitá na dosiahnutie želaného výsledku, preto robím všetko čo je v mojich silách, aby ste sa cítili počas fotenia príjemne a sebaisto.

RODINNÉ A TEHOTENSKÉ - rodinný fotograf Žilina

Doprajte si krásne rodinné fotografie v ateliéri,  v exteriéri alebo u vás doma. Tehotenské akty sú estetickou a jedinečnou možnosťou pre budúcu mamičku, ako si uchovať spomienku na nádherné guľaté bruško ukrývajúce ten najväčší poklad. Umelecký akt vytlačený na fotoplátne, alebo séria fotografií v podobe fotoknihy môže poslúžiť ako originálny darček pre vašu drahú polovičku.​

UMELECKÝ AKT - umelecký aktový fotograf Žilina

Veľmi jemné a decentné fotografie, pri ktorých vynikne prirodzená krása vašej postavy vďaka hre svetla a tieňov. Môžete sa nechať odfotiť spolu s partnerom alebo urobiť radosť sami sebe – krásnymi a estetickými fotkami.

PRODUKT - produktový fotograf Žilina

“Dobrá fotografia predáva.” Neplatí to nikde viac ako pri produktovej fotografii. Ak so mnou súhlasíte, ste na správnej adrese, ak však nie, rád vás presvedčím, že pomocou kreatívnej fotografie aj bežný, akokoľvek “obyčajný” produkt môže získať estetickú a vizuálnu kvalitu.